• zhora
  • bar
  • vlevo
  • velkazed
  • plechovky
  • boxy

Hledáme posily do našeho týmu

Myslíme si, že gastronomie je poctivé a krásné řemeslo a v tomto duchu přistupujeme jak k surovinám, tak k zaměstnancům nebo hostům. Snažíme se držet pohromadě prima tým, vytvářet prostředí otevřené pro seberealizaci novým nápadům a každému nabízet férové platové podmínky. Do našeho týmu hledáme kolegyně a kolegy, kteří už v gastronomiii pracovali nebo mají zkušenost s prací se zákazníkem.

Pokud zde zrovna nenajdete aktuálně vypsaná konkrétní volná místa, neváhejte a ozvěte se ideálně e-mailem a popiště, jaké znalosti byste u nás rádi uplatnili. Určitě se Vám ozveme, protože většina členů týmu přichází postupně a roste spolu s námi :-)

Brigáda pro studenty nebo částečný úvazek - obsluha zákazníků

Do našeho týmu hledáme kolegyni/nového kolegu na brigádu anebo částečný úvazek na obsluhu hostů na směnách v Sicily Café a Café by Veolia na Praze 1.
Více o nás na cafe.sicily.cz.

NÁPLŇ PRÁCE:

Náplní práce je obsluha hostů v Sicily Café a Café by Veolia na Praze 1.

POŽADUJEME:

Hledáme do týmu komunikativní kolegyni/kolegu s motivaci učit se v café restauraci zaměřené na čerstvé suroviny a kávu postavenou na klasickém italském espressu.

Nutná znalost angličtiny a praxe v gastronomii.

Preferujeme jazykové znalosti:

Anglicky

NABÍZÍME:

Nabízíme brigádu ke studiu nebo částečný úvazek především na odpolední a víkendové směny.
Nástup dle dohody.
V případě zájmu se ozvěte ideálně emailem :-)