• zhora

Baristka / barista na HPP krátký/dlouhý

Do našeho týmu hledáme samostatnou kolegyni nebo samostatného kolegu na hlavní pracovní poměr na pozici baristky / baristy v sicily café (případně také do naší nové provozovny na Palmovce).

Náplň práce

- příprava teplých a studených nápojů vč. naší kávy Sevengrams (různé druhy přípravy)

- komunikace se zákazníky

- práce s penězi, registrační pokladnou, platebním terminálem

- směny v režimu krátký / dlouhý týden

Požadujeme

- pozitivně laděného komunikativního spolupracovníka

- přátelský přístup a smysl pro humor :-)

- předchozí zkušenosti z oblasti gastronomie

- předchozí praxi práce na baru

- spolehlivost a zodpovědnost

- poctivost a pracovitost

- platný potravinářský průkaz

- dobrá znalost českého jazyka, komunikační znalost anglického jazyka

Nabízíme

- Pracovní smlouvu na HPP (vše platíme oficiálně)
- Pracovní režim krátký / dlouhý 11-22:30
- Datum nástupu dle dohody
- Pracovní hodinový fond 180 hodin
- Placené případné přesčasy
- Čtyři týdny placené dovolené (u nás se dovolená skutečné čerpá a nenapracovává)
- Stravování zdarma (dvě teplá jídla denně)
- Interní wokshopy na přípravu kávy s našimi italskými partnery (klasická příprava, latté art, alternativní připravy kávy apod.)
- Sleva 30 % při soukromé konzumaci u nás (vč. rodiny apod.)
- Multisport Benefit program (dotovaná karta na vstup do sportovních a relaxačních center) za 200 Kč měsíčně

Change language