• zhora

Hledáme posily do našeho týmu

Myslíme si, že gastronomie je poctivé a krásné řemeslo a v tomto duchu přistupujeme jak k surovinám, tak k zaměstnancům nebo hostům. Snažíme se držet pohromadě prima tým, vytvářet prostředí otevřené pro seberealizaci novým nápadům a každému nabízet férové platové podmínky. Do našeho týmu hledáme kolegyně a kolegy, kteří už v gastronomiii pracovali nebo mají zkušenost s prací se zákazníkem.

Pokud zde zrovna nenajdete aktuálně vypsaná konkrétní volná místa, neváhejte a ozvěte se ideálně e-mailem a popiště, jaké znalosti byste u nás rádi uplatnili. Určitě se Vám ozveme, protože většina členů týmu přichází postupně a roste spolu s námi :-)

Číšník/ce 50% úvazek večerní a víkendové směny krátký/dlouhý

Náplní práce je obsluha zákazníků, příjem a zpracování objednávek , komunikace se zákazníky, práce s penězi, registrační pokladnou a platebním terminálem.

Směny v režimu krátký / dlouhý týden* v časech 17 - 22:30 ve všední dny a 11-22 o víkendu.

*Režim krátký / dlouhý týden znamená, že jeden týden pracujete pouze středa a čtvrtek a druhý pondělí, úterý, pátek, sobota a neděle.

Chci vědět více.

Servírka/číšník po-pá střídání ranní/odpolední

Směny pondělí až pátek v režimu týden 8:00 -14:00 a týden 12:00 - 21:30. Jedná se o střídání a pouze ranní nejsou možné.

Náplň práce:

  • práce od pondělí do pátku s volnými víkendy
  • obsluha zákazníků u stolu
  • práce s penězi, registrační pokladnou, platebním terminálem
  • práce s kávou
  • příprava teplých a studených nápojů

Stálá víkendová brigáda pomocná síla v kuchyni (so+ne+svátky)

Do naší restaurace na Praze 1 hledáme pomocnou pracovní sílu (pomocníka kuchaře) do kuchyně. Více o nás na cafe.sicily.cz

Náplň práce

Pomocná síla je kolegyně nebo kolega, který dle zadání provádí pomocné práce v zázemí. Úkolem pomocné síly je zajistit, aby obsluha zákazníků a kuchařky/kuchaři měli potřebné podmínky k práci s hosty.

Náplň práce obecně: mytí bílého a černého nádobí, úklid kuchyně a zázemí kuchyně, udržení hygienického standardu dle plánu, dle potřeby příprava zeleniny. Na konci směny úklid kuchyně a udržování čistoty na pracovišti a ve skladech.

Dlouhodobá víkendová brigáda - číšník / servírka

Do našeho týmu hledáme samostatnou kolegyni nebo samostatného kolegu na vedlejší pracovní poměr (brigádu) na pozici servírka / číšník v provozovně K&R Palmovka v Praze 8 nebo Sicily Café na Praze 1.

Change language