• zhora

Stálá víkendová brigáda pomocná síla v kuchyni (so+ne+svátky)

Do naší restaurace na Praze 1 hledáme pomocnou pracovní sílu (pomocníka kuchaře) do kuchyně. Více o nás na cafe.sicily.cz

Náplň práce

Pomocná síla je kolegyně nebo kolega, který dle zadání provádí pomocné práce v zázemí. Úkolem pomocné síly je zajistit, aby obsluha zákazníků a kuchařky/kuchaři měli potřebné podmínky k práci s hosty.

Náplň práce obecně: mytí bílého a černého nádobí, úklid kuchyně a zázemí kuchyně, udržení hygienického standardu dle plánu, dle potřeby příprava zeleniny. Na konci směny úklid kuchyně a udržování čistoty na pracovišti a ve skladech.

Požadujeme

* Pozitivně laděného komunikativního spolupracovníka
* Přátelský přístup a smysl pro humor :-)
* Předchozí zkušenosti z oblasti gastronomie
* Spolehlivost a zodpovědnost
* Poctivost a pracovitost
* Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

- Pracovní režim sobota 11-22:00 a neděle 11-20:00
- Datum nástupu dle dohody
- Stravování zdarma (dvě teplá jídla denně)
- Sleva 30 % při soukromé konzumaci u nás (vč. rodiny apod.)
- Fixní čistá hodinová mzda 150 Kč / h

Přijímáme i cizince s platným oprávněním pracovat na území ČR (trvalý pobyt, pracovní povolení apod.).

Change language