• zhora

Dlouhodobá víkendová brigáda - číšník / servírka

Do našeho týmu hledáme samostatnou kolegyni nebo samostatného kolegu na vedlejší pracovní poměr (brigádu) na pozici servírka / číšník v provozovně K&R Palmovka v Praze 8 nebo Sicily Café na Praze 1.

Náplň práce

  • Obsluha zákazníků u stolu
  • Práce s penězi, registrační pokladnou, platebním terminálem

Požadujeme

  • Pozitivně laděného komunikativního spolupracovníka ochotného se učit novým věcem a s citem pro detail při práci s naší kávou
  • Přátelský přístup a smysl pro humor :-)
  • Předchozí zkušenosti z oblasti gastronomie
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Poctivost a pracovitost
  • Dobrá znalost českého jazyka, komunikační znalost anglického jazyka
  • Minimálně 6 směn o víkendu v měsíci, celkem minimálně 8 směn v měsíci
  • Ukončené středoškolské vzdělání

Co vám můžeme nabídnout

  • Rozpisy směn během školního roku o víkendu 9-19 nebo 13-2230
  • Možnost dalších směn během týdne
  • Datum nástupu dle dohody
  • Stravování zdarma během pracovní směny
  • Sleva 30 % při soukromé konzumaci u nás (vč. rodiny apod.)
  • Čistá hodinová mzda 180 -200 Kč/hod ( vč provize z prodeje).
  • Multisport Benefit program (nedotovaná karta na vstup do sportovních a relaxačních center)

Change language