• zhora

Obědová servírka / obědový číšník

Do našeho týmu hledáme kolegyni&kolegu na pozici obědová servírka & obědový číšník. Jedná se o obsluhu hostů v pracovní dny v časovém rozmezí 10:00-15:00.

Náplň práce

Náplní práce je objednávání, organizace a roznášení obědů včetně kasírování.

Požadujeme

Požadujeme zručnost a spolehlivost, prokazatelnou praxi v gasronomii.

Nabízíme

- místo výkonu práce dle potřeby sicily café nebo K&R Palmovka
- Pracovní režim pouze pracovní dny 10:00-15:00
- Datum nástupu dle dohody
- flexibilní plánování s ohledem např. na školní prázdniny
- čistá hodinová sazba 140-160 Kč (fixní)
- Stravování zdarma
- Sleva 30 % při soukromé konzumaci u nás (vč. rodiny apod.)

Change language