• zhora

Číšník/ce 50% úvazek večerní a víkendové směny krátký/dlouhý

Náplní práce je obsluha zákazníků, příjem a zpracování objednávek , komunikace se zákazníky, práce s penězi, registrační pokladnou a platebním terminálem.

Směny v režimu krátký / dlouhý týden* v časech 17 - 22:30 ve všední dny a 11-22 o víkendu.

*Režim krátký / dlouhý týden znamená, že jeden týden pracujete pouze středa a čtvrtek a druhý pondělí, úterý, pátek, sobota a neděle.

Náplň práce

  • Obsluha zákazníků u stolu
  • Práce s penězi, registrační pokladnou, platebním terminálem

Požadujeme

  • pozitivně laděného komunikativního spolupracovníka
  • přátelský přístup a smysl pro humor :-)
  • předchozí zkušenosti z oblasti gastronomie
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • poctivost a pracovitost
  • dobrá znalost českého jazyka, komunikační znalost anglického jazyka
  • ukončené středoškolské vzdělání

Co vám můžeme nabídnout

  • Pravidelné směny v režimu krátký / dlouhý, každý druhý víkend volný
  • Datum nástupu dle dohody
  • 50% pracovní hodinový fond 100 hodin / měsíc
  • Čistá hodinová mzda vč příplatků a provizí cca 200 - 220 ,-
  • Dva týdny placené dovolené
  • Stravování zdarma
  • Sleva 30 % při soukromé konzumaci u nás (vč. rodiny apod.)
  • Multisport Benefit program (dotovaná karta na vstup do sportovních a relaxačních center)

Change language